Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 100% disk usage

Zdravim, chcel by som sa opytať čo je možnou príčinou spomalenia pc. Často sa mi stáva že aj jednoduchý .txt súbor sa mi otvára niekolko minut. Mam OS:W10 a od jeho inštalacie v task manageru mam skoro furt 100% Disk a 90% Memory. Pred tým počítač frčal dobre. Skúšal som aj dajake tie tutorialy na YOUTUBE ale nič nepomohlo.. Niekde som čítal že na vine je google chrome. Čo je na tom pravda?

HW:
CPU: AMD Phentom II X2 560 3,3 GHz
GPU: NVIDIA GeForce 9800 GTX+ 512 MB
RAM: Kingston PC3-10700 (667 MHz) 2x2GB
DISK: 500 GB

Tak si pozri ze co ti zere tu RAM a diskovu aktivitu.
Antivirak nic nezistil to je pekne tak si to odvir niecim co nieco zisti.
Mozu to sposobovat ovladace ale aj cokolvek ine.
Ak si dva mesiace dozadfu pouzil nejaky crack alebo nieco podobne tak je to nabeton tym. Ak nie, tak moze byt updatmi ovladacov alebo updatmi Win. Alebo aj poskodeny systemovy disk.
P.S. disk sa da otestovat v HD Tune kompletny scan povrchu. Ak to je mechanciky disk. SSD sa takto netestuje.
P.S.2. a skus odinstalit vsetky antiviry a restart.