Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zásady skupiny na pc v pracovní skupině

Ahoj,

v mmc jsem našel možnost spravovat zásady skupiny, když vybírám pc, tak mám na výběr z lokálního a nebo procházet v sítí, najdu pracovní skupinu a pc, ale napíše mi, že nemám oprávnění k přidání tohoto pc ke správě.

Chci se zeptat, co musím udělat abych mohl přidat tuto funkcni v mmc i na vzdálený pc?

díky moc

• Povolit a nastavit. (to PC musi byt povoleno pro skupinu), OVLADACI PANEL => SDILENI/ DOMACI SKUPINA

Chci se zeptat, co musím udělat abych mohl přidat tuto funkcni v mmc i na vzdálený pc?

• Mimo LAN/lokalni sit ?

hele podařilo se mi v mmc přidat např: správu počítače jiného pc v síti, na tom "jiném" pc mám stejný uživat. účet s právy administrátora, ale přesto když chci ve na to "jiném" pc ve správě počítače něco udělat, tak mi napíše, že přistup byl odepřen a nemám dostatečná oprávnění, přitom už nevim kde nastavit větší oprávnění na ten druhý pc v síti.

díky moc