Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Honor 8 nebo Xiaomi Mi5 - který je lepší na focení?

Ahoj,

rozhoduju se mezi Honor 8 a Xiaomi Mi5. Který z nich byste si vybrali?

Rozhoduje u mě především kvalita fotek, kvalita displeje. Nemám nějak moc v oblibě mobily s velkou úhlopříčkou, ale bohužel, není moc alternativ na výběr s menším displejem. Uvažoval jsem ještě o slušně fotícím Iphone 5SE, ale tak nějak mě neláká jeho cenovka - poměr užitná hodnota vs. cena.

Na jednom známém internetovém obchodě je Honor 8 v černé barvě za 9999,- + dárek BT reproduktor v ceně 2000,- ten i kdybych nevyužil, mohl by ho prodat a jsem na 8k. To mi přijde jako slušná nabídka.

Díky za názory.

Ani s jedním nemám problém, poslední dobou se tu doporučuje spíš Huawei.
iPhone SE (5SE neexistuje) je proti nim malý, pokud ti nevadí telefony nad 5", asi by to bylo málo. Jinak pokud telefon neničíš házením o zem, drží si iPhone hodně dlouho cenu, tím trochu vyrovnává pořizovací náklady.
S prodejem reproduktoru v hodnotě 2000 za 2000 nepočítej, za 1500 budeš rád, když se ho někdo ujme.

Za chyby se omlouvám, bylo to psáno v rychlosti..

Rozdíl tam vidím docela zásadní ve foťáku, kde Xiaomi má optickou stabilizaci a Honor ne.

Problém s většími úhlopříčkami mám, zastávám u mobilu jeho kompaktní rozměry, ale co naplat, když menší úhlopříčky téměř už vůbec neexistují natož s dobrým fotákem.

Jasně, rozumím, tak naivní nejsem, že bych si myslel, že se mi ten reproduktor povede prodat za plnou cenu.

Díky za příspěvek