Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nákup v aplikaci

Ahojte , nejspíš existuje XXX webů kde to je ,ale nikde jsem to nenašel.Začal jsem používat aplikaci , která mi za stažení jiných aplikací dá body , které můžu vyměnit za dárkové poukazy na Google Play Store.A jelikož je možné v té aplikaci dostat pouze dolary , bude to fungovat ,když je v té hře kde je chci uplatnit,měna Euro ? Děkuji za odpověď.
P.S Android

Jenom upozorním, velmi pravdepodobne to bude scam. Pokud ne (což bych se osobně divil), budeš mít výdělek opravdu minimalni (tuším že v zivot.poradne.net psal někdo něco o "výdělku" 0,5€ / h), případně to bude sbírat údaje a slibovat "tučný výdělek".