Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače základní desky - rada

Dobrý večer. Prosím vás, potřebuji přeinstalovat OS a sháním si ovladače pro pozdější intstalaci a narazil jsem na problém u ovladaču základní desky a to ten, že nevím které všechny si mám stáhnout. Já bych stáhl System & Chipset Drivers, Realtek High Definition Audio Driver ale co ten zbytek, co z toho mám stáhnout také. Vidím tam nějaký USB 3.0 driver, ten bych asi taky potřeboval, mohl by mi prosím někdo zkušenější tady poradit? Pokud by se to v odkazu muselo vybrat mám Wint7 64 bit. Děkuji.

https://cz.msi.com/Motherboard/support/H97-PC-Mate .html#down-driver&Win7%2064

Děkuji, grafiku mám ve slotu PCI-E, takže jak psal brtník, VGA asi vynechám a pak nainstaluji ovladače grafiky. Jenom protože mi to nedá, ty co nemám instalovat, co to je vlastně zač? Nechci po vás abyste to někde hledali, to ne, jen pokud náhodou nevíte takto z odkazu/hlavy. :)

Prosim, potreboval bych poradit. Neco se pokazilo, nebo nevim jak mam dal postupovat. Nainstaloval jsem chipset, restart, sitovou kartu, zvukovou ... Az sem dobry, ale pak jsem xhtel nainstalovat ty USB 3.0, instalace probihala, pc chtel restart. Kdyz se opet zapnul namplose pozadoval potvrdit instalaci programu, ale ouha USB nefunguji, zadne. Kdyz jsem v biosu dobry, ale jak se zapne windows nejedou, USB legacy je v biosu povolene. Nevim jak mam odsouhlasit instalaci ovladacu USB bez fungujici USB klavesnice a mysi. :/ Prosim poradite mi nekdo?

Ja bohuzel druhy pocitac nemam. Brtniku vidim, ze tomu rozumis. Preinstaloval jsem to tedy jeste jednou bez instalace tech USB 3.0 a kdyz ted zasunu konektor sluchatek do celniho panelu, vyskoci hlaska o pripojenem konektoru, ale k memu uzasu se odpoji USB. Takove problemy mam poprve :/ vzdycky ta instalace ovladacu probehla v pohode.

přední panely v horších bednách - v kombinaci např. s šílenými základními deskami gigabyte - se chovaly divně. to může být jeden důvod. (msi je lepší, ale bedna?)

taky si znovu projít přesně podle manuálu zapojení pinů do základní desky, bios mívá volbu azalia/hd audio. podle toho divného chování zkontrolovat, jestli se do audia špatně nepřimíchaly piny z usb (usb mívá extra tažené i země, nejde je spojovat).

někdy to nemá řešení, pokud nechceš měnit bednu respektive shánět interní panel. potom buď vytáhnout prodlužováky zezadu, nebo pořídit nový panel usb2 / usb3.

a pro jistotu si někde pučit ps2 myš/kbd, zazálohovat systém na jiný oddíl, a usb3 doinstalovat s tím.

Ahoj, Tak jsem sehnal PS/2 myš a klávesnici, přeinstaloval systém ještě jednou a když jsem začal instalovat USB 3.0 driver ta to to co minule neudělalo, pochybuji, že to bylo připojenou PS/2 myší a klávesnicí, ale USB se nevypnuly. Takže to vypadá, že vše funguje, ve správci zařízení žádné žluté otazníky nejsou. Akorát jedna maličkost. Když jsem chtěl instalovat ten první ovladač ze seznamu, tak se mi ukázalo toto, viz příloha. Netframework mi windows nějaký instaloval, ale asi ne ten, co chce Intel. Nevíte jak se přes to dostat, nebo zda je to nutné intstalovat?