Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem softether vpn servr linux

Zdravím.
Nainstaloval jsem si na raspberry 3 tento VPN servr.
https://www.vpsserver.com/community/tutorials/14/s etup-openvpn-l2tp-ipsec-sstp-vpn-using-softether/
Fungovat to funguje.

Pokut podle navodu použiju přikaz SecureNatEnable dostanu IP 192.168.30.10
vpn.png
Pokud vypnu nat SecureNatDisable tak nedostabu žadnou IP

Neví někdo, jak tento VPN servr nastavít do bridge.
Prostě, když se budu připojivat na servr, aby si bzal IP s dhcp routru a přidšlíl jí.

Takže jsi nainstaloval jaksi BASTL několika VPN služeb, nenapsal jsi o jakou službu ti jde, prostě nic. Jen řešíš bridging.

Tak takto určitě ne.

Doporučuju se držet jen SSL VPN, tj. OpenVPN, je, narozdíl od L2TP/ipsec, relativně bezpečná. A konfigurovat přímo OpenVPN, ne nějaký bastl.