Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Joystick - Unknown Device

Zdravím, mám problem s instalaci Joystickem ESPERANZA VIBRATION GAMEPAD USB WARRIOR.
Vložil jsem USB (joystick) do USB portu, poté nainstaloval driver z CD, ale nejde. Ukazuje se, že USB nebylo rozpoznáno a ve správci zařízení je označeno jako Unknown Device.
Děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

u některých krámů může být opačný postup instalace: nejdřív ovladač, teprve na vyžádání zapojit usb - přečti si návod.

další problém bývá u domácích samoadminů, kteří vůbec neinstalují driver chipsetu k základní desce a potom rozeznávání periferií nefunguje korektně.

Na tom unknown zariadeni si predsa vies kliknut na vlastnosti a kdesi na 3karte mas aj polozku HW identifikacia a pozres si jake VEN a DEV to hlasilo. Ked to hlasi blbosti tak je to vadne. Alebo blby kabel moc dlhy alebo podobne veci. Skus USB2.0 port ak teraz skusas USB3 port, a aj ine porty hlavne tie vzadu na PC, ne vpredu.
P.S. ked je ven a dev spravne (povie ti google) tak si nenainstalil ovladace spravny.