Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem amd grafika driver- nejde instalovat

Zdravim, mam notebook s amd hd7400m, v spravcovi zariadeni mi pise
"Toto zariadenie nepracuje správne, pretože systém Windows nemôže načítať požadované ovládače pre toto zariadenie. (Kód 31)"
Skusal som preinstalovat, stiahnut nejake drivre ale ziadna zmena.
Dakujem za rady

notebook ma nejakeho vyrobcu a modelove cislo, napisane napr. zospodu. Podla toho si najdes ovladace. Ne hd7400m ani nic podobne. (aj ked teda to by fungovalo ale laik zvycajne to nema sancu najst podla "hd7400m" ptz su mraky odlisnych device ID a subdevice ID)