Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovládače

Ahojte,zajtra mám v pláne preinstalovanie nanovo windows a hľadám nejaký program alebo niečo podľa coho by som stiahol/nainstaloval ovládače

ne, tyto programy pro lamy nezaručují správný postup instalace.

speccy ti vypíše hw, hlavně tě zajímá výrobce a typ základní desky:
1) chipset driver (u desek s amd chipsetem je součástí integrované grafiky)
2) grafická karta
po 1) nebo 2) doporučuju restart
3) na dalším pořadí už nezáleží: síťovka, wifi, audio, usb3, bluetooth ...