Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ.com

Pokud kliknu na stránce icq.com na nějaký odkaz,např "Games" ,tak se nic neotevře a napíše mi to "Stránku nelze zobrazit" cca po půl minutě.Ani například pool mi nejde po icq spustit,nevíte,v čem by to mohlo být?Díky

Není to problém u tebe. Ono to bylo původně celé na xhostingu a když tam zrušili free, tak jsem to dočasně hodil na Bubákov a už je to tam dočasně snad rok.
Ty videonávody nefungují v Opeře a ve FF. Pouze jeden (nabídka start) stále se chystám k tomu, jak to předělám... asi to zapoznámkuji a je to.
Na ty odkazy mrknu a předělám. Dík za upozornění.