Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 20k

Ahoj, poradíte? Potřebuji NTB, jelikož mi počítač odešel do věčných lovišť. Využil bych ho především na menší grafické práce a pak především internet. Podmínkou je součástí i SSD. Dáte mi tip?

Díky moc :)

Neprepsal jsi se? Nemelo by tam byt spatny vtip?

Dobrý den na kolik fps rozjedu s tímhle notebookem Minecraft a CS:GO Děkuji za odpověď .
Zákazník,
1 odpověď

Odpovědět
Na FullHD MC minimálně 50 a CSGO minimálně 120.
Expert Alza.cz,

HP je prohra, tam nic polopozitivniho neni.

Graficke prace na notebooku je pokus o vtip nebo holy nerozum, na internet staci i3-U a klidne at poridi nejaky notas s HDD 5400ot. Disk nasledne vymontuje do USB boxiku na zakladni zalohovani a dokoupi SSD.

Nejakej slusnej Asus mozna i Dell s i3-U by mohl udelat do 15K a k tomu poridi za 5 tisic nejakej rozumnej Crucial, Samsung SSD aspon 500GB. Limit naplni idealne a bude to mnohem lepsi nez pojebane HP.

Nesouhlasím.

HP je relativně kvalitní, rozhodně lepší než Acer. Osobně volím Dell, ale s HP se to dá taky (mají celkem kvalitní klávesnice např.)
Práce s grafikou na FHD notebooku je naprosto v pohodě, montovat disky, klonovat OS atp. nemůžeš chtít po člověku, co si sám neumí vybrat notebook.

Aušus lepší než HP není zcela určitě. :-)

Nesouhlasim.

HP je asi jako Acer v kvalite. Osobne vybiram notasy mezi Dell, Lenovo, Asus, MSI. Vsechno vcetne toho Asusu je lepsi nez HP.

Prace s grafikou na notasu i na fullHD leda tak jako nouzovka, montaz disku je na notasu to nejlehci co je, kdyz tak mu to nekdo prenda, pokud ma obe ruce levy. OS normalne preinstaluje, serial number by mel byt v notasu (BIOS).