Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Když volám, kamarád slyší zvuk z mých sluchátek.

Ahoj lidi,

prosím vás o pomoc. Rád bych se vás s vámi poradil o mém problému, který mě docela otravuje a ničí. Koupil jsem si nové sluchátka (konkrétně HyperX Cloud Gaming headset). Zvuk z nich je v pohodě, zvuk mikrofonu také. Mikrofon zaznamenává můj hlas, sem tak i štěkot mého psa, ale je to v pohodě. Problém nastává, když si volám s kámošem a pustím si něco do sluchátek, i když docela dost potichu. Protější strana totiž slyší co mi hraje ve sluchátkách a to docela dost, i když to mám skoro na minimu. Koumám nad tím a nevím si s tím rady. Hledal jsem, jestli někdo nemá podobný problém, ale marně. Není tady někdo tam šikovný aby mi prosím pomohl? Moc mi ti to pomohlo, moc. Děkuju vám :)

V prvom rade je treba skontrolovat ze co vsetko sa nahrava, ovl.panely-zvuky sekcia nahravanie, alebo/a ten komunikacny program - jeho nastavenia. protistrana slysi to, co je tam nastavene.
Druha moznost je ak to je nejaky set sluchatka+mikrofon so spolocnym kablom/dratom, ze je tam nieco blbo zapojene samotnym cinanom, alebo podobne.

Mno, jsou to dva samci mikrofon a sluchátka. Hele, trošku se v tom vyznám, ale v sekci zvuk-záznam (nahravanie) mám ten mikrofon,ale moc nastavení tam není. Jinak mám správce zvuku Realtek HD, ale tam jde jen nastavit hlasitost nahrávání, zesílení nahravání a hlasitost přehrávání (což mám na 0). Tak já nevím no :/

A ja som sa nepytal ci su to 2 konektor ale ic to je spolocny set - spolocny nejaky drat. Ak ano tak je to blbo zapojene trebars. Alebo urvaty dratik. Alebo nahovno navrhnuty noname srot.
(v takom pripade je najjednoduchsie riesenie kupit si oddeleny mikrofon polozit ho na stol a ten mikrofon v tom srot sete nepouzivat)

Problém nastává, když si volám s kámošem a pustím si něco do sluchátek
Máme to chápat tak, že například Skypuješ přes mikrofon a repráky a u toho si pustíš ještě něco do sluchátek?
Ty máš 2 zvukový karty ? Jednu na sluchátka a druhou na repráky? ŽE BY TO MĚLO BÝT DODĚLENÉ?

Mám jednu zvuk. kartu. Myslím to tak, že používám headset. Zvuk mám jen ve sluchátkách a používám mic. na nich. Ale přišel jsem na to, že mi to nahrává systémové zvuky, protože když vyndám mikrofon z headsetu (prodlužovák je stále zapojený do zákl. desky) tak mi to nahrává (něco) jen systémové zvuky, hry atp... Po připojení mikrofonu do sluchátek se zvuk směšuje do jednoho.