Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladač ve Win10 pro genius colorpage hr7x slim driver

dobrý den všem dobrodincům,
nemohu se rozloučit s docela dobrým skenerem "genius colorpage hr7x slim", který jsem před lety jen párkrát použil. V počítači mám již
Win10 a nevím, jak mám získat příslušný ovladač. Na disketě je jen pro XP. Dá se ten problém vůbec vyřešit? Na Netu jsou nabízené programy pro aktualizace všech ovladačů v počítači (za úplatu), ale já ani ten "XP" z diskety tam nahrát nemohu.

Opravdu není novější,než na XP ? Pokud ne,tak bude asi problém to rozchodit,zejména je-li systém x64. Existují programy,ale ne na všechny ovladače,ale na existující ovladače.Zařízení musí být připojeno. Spustíš třeba DriverBooster.Proskenuje ti PC,pokud opravdu najde ovladač k tomu skeneru (za pokus to stojí),tak ostatní nalezené buď zruš,nebo ignoruj a pokus se to rozchodit. (5% - můj tip).

správca zariadení dokázal naviazať spojenie s tým staromódnym skenerom sám!
Takže teraz mám iba drobnejšie problémy, jeden mechanický so spodným tlačítkom, ktorý stále visí. Som však zdatný kutil a s tým si poradím.
Ale nemôžem nijako zistiť, kam sa ukladajú naskenované súbory, aby som mohol s nimi niečo ďalej robiť. Druhý pre mňa neriešitelný je ten, že hlavné pracovné menu je na disku DVD vo formátu .rsc a ten neviem otvoriť. Adobe to odmieta.
Takže som to hlavné prekonal vďaka vašej rade o ceste cez správcu zariadení. Skenujem však do prázdna.