Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hromadne prejmenovani souboru

ahoj vsem,

je to prkotina, ale presto mi neco unika. rad bych provedl hromadne prejmenovani souboru. je jich opravdu hodne, takze jsem musel zavrhnout rucni prejmenovani. nepouzivam total commander, nicmene na tuhle zalezitost jsem si ho stahnul. na webu jsem nalezl navody, a i bych to dokazal. vim jak na to. co ale mi nejde (nevim jak), je oznaceni vseho co chci prejmenovat. vzdycky vlezu do adresare, tam prejmenuju vsechny soubory a musim jit dal. je nejaka moznost, jak prejemnovat uplne vsechno? ze bych vsechny adresare ve kterych chci vsechno prejmenovat vlozil do jedineho adresare, ten oznacil a rekl mu, at se prejmenovani vztahuje na vsechny podslozky a jejich podslozky (atd) a soubory? totiz, ja oznacim slozku, kde chci vsechno prejmenovat, ale prejmenuje se mi jen nazev teto oznacene slozky, uz se neprejmenuje co je v ni.

diky moc

muzu:

Dokumenty\1. Stavby\1. ČEZ\1. Stavební povolení\1. Praha\1. Ďáblice\Krček František.pdf
Dokumenty\1. Stavby\1. ČEZ\1. Stavební povolení\1. Praha\2. Košíře\Beneš Mojmír.pdf
Dokumenty\1. Stavby\1. ČEZ\1. Stavební povolení\2. Kr.St.\1. Benešov\Beneš Mojmír.pdf

Dokumenty\1_stavby\1_cez\1_stavebni_povoleni\2_kr_ st\1_benesov\benes_mojmir.pdf

adresare si uz hooodne dlouho tridim poradovym cislem a teckou. je to pro me prehledne a vim, co mam pod kterym cislem, takze mackam jen cisla a enter a prochazim je velmi rychle. a hezky cesky jsem to psal z nevedomosti. proto chci odstranit velka pismena, mezery, diakritiku a tecky.