Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odblokovat iPhone 5S bokovaný na operátora?

Zdravim,

mám možnost koupit iPhone 5S v dobrém stavu za pěknou cenu. Není blokovaný na Icloud, ale na operátora. Na internetu jsem narazil na tyto články. Každý říká něco jiného.

Pokud je pravdivý tento článek, telefon neberu
http://www.checkiphone.eu/jak-odblokovat-iphone-na -ceske-operatory/

Pokud tento, telefon beru ihned
https://www.letemsvetemapplem.eu/2013/02/05/jak-zd arma-a-legalne-odblokovat-iphone-vazany-na-operato ra/

Potřebuji 100% vědět, jestli to jde nebo ne. Možnost vrátit ho zpátky mít nebudu.

Děkuji moc za rady.

Nevím, ale ve druhém článku je psáno, že postup v něm uvedený funguje na všechny operátory a na telefon zakoupený kdekoliv na světě. Vypadá to velmi důvěryhodně, ale jak to většinou co se týče těchto věcí chodí, mám strach že mi tam až to budu dělat já prostě skočí nějaký error a zrovna mě to protože tohle a tamto nepůjde.

U některých operátorů to lze odblokovat snáz než u druhých, u některých to nejde pro změnu vůbec. Já bych do toho nesel a už vůbec ne když nevíš na jakého operátora je zablokovaný. Ta nízká a lákavá cena má svůj důvod.
Zajdi na nějaké Apple fórum, tam ti řeknou určitě víc.