Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 64-bit vs. 32-bit

Ahoj. Mám na vás dotaz. Mám WIn7 64-bit a rád bych se vás zeptal, pokud instaluji software. Je lepší instalovat jejich 64-bitové verze pokud jsou dostupné, nebo 32-bitové? Co jsem zjistil, tak 64-bitové programy mají akorát přístup k více paměti RAM. Jaký máte na toto názor prosím? Děkuji za rady pánové a případně slečny. :)

Okrem MS-Office (2010 bola lepšia a dotiahnutejšia 32-bit...) inštalujem ak sa dá všetko 64-bit...
Ale väčšinou sa vyhýbam inštalovaniu čohokoľvek a ak je to možné - používam portable verzie. Rozdiel medzi 32-bit a 64-bit nevidím žiadny. Iste existujú "špeciálne" programy, ktoré sa "inak tvária" v 32-bit a inak v 64-bit...ale to je trošku iný level...:-)

ano o tomto jsem cetl u různých grafických editoru a video editorů, že je pelsí 64 bit verze. Ale to není můj případ. Když už se bavíme o těch Officech, nemáte náhodou někdo tušení kde by se dali sehnat staré 2003/2007 Office? Ty nové se mi úplně nezamlouvají.