Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povanocnivyprodeje.com(.eu) - výhodné ceny nebo podvod?

Dostal jsem na email další podezřelou nabídku z povanocnivyprodeje.com, kde je zboží za velice výhodné ceny. Sice rozdíl mezi běžnou cenou a cenou na povanocnivyprodeje.com již není tak markantní jako u Akcesem.cz, ale po kliknutí na vybrané zboží je zájemce přesměrován na stránku povanocnivyprodeje.eu, kde jsou podobné atributy jako u Akcesem.cz - odpočítávání času a u zboží nad 500 Kč 100% platba předem. Jako kontakt je uvedena polská firma STARENTRADE z Varšavy a u obchodního i reklamačního oddělení jsou česká jména, ovšem komunikace výhradně přes email, žádné telefony tam nejsou. Znáte někdo danou firmu?

NEPLAŤTE NIC !!! ZŘEJMĚ SE JEDNÁ O PODVODNÍKY !!! Normálně mi to neuteče. Ale teď jsem neudělal předběžnou kontrolu e-shopu A BEZMYŠLENKOVĚ OBJEDNAL, ZAPLATIL A JSEM ZŘEJMĚ O 13000,- CHUDČÍ. Objednal dvě položky grily Catler 2ks a tablet Asus ve dvou objednávkách. Naštěstí jsem neobjednal LED televize každopádně po dvou dnech přišlo potvrzení o platbě, že peníze došly ale nikdo z jejich strany se neozývá, nekontaktuje Nikdo se neozývá. Telefony nejsou k dispozici. Je to pro mě poučení pro příště, dám tomu ještě týden a přidávám se žalobám též pokud budete chtít potvrzení dokladů jsem ochoten vám ho na mail poslat. Jinak můj email pavelnovak@email.cz Pokud seženete telefonní kontakt na kterém někdo z této firmy odpovídá Budu rád i za to S pozdravem Pavel Novák
PS: Již jsem po několikátém nákupu z eshopů vyměknul a byl po zásluze potrestán. Nu nic , teď zaplatím zboží ještě jednou, takže 100% přirážka. Zkusím uplatnit pojistku na blbost. Snad někomu pomůžu alespoň ušetřit nervy a čas. S pozdravem Pavel Novák

Jj plná pravda , je třeba si to vyžrat až do dna. Pouze jsem prověřil Polské zastoupení ale tam si vlastně může napsat firma co chce. Ale jak říkám standardní internetový postup i s předpisem platby a potvrzením. Prostě za hektickou unáhlenost jsem byl potrestán. Dvě práce a člověk řeší problémy a rodinu dohromady v jeden čas. A narozeniny dětí chce člověk alespoň udělat radost a unáhlí se. Teď to bude stát 2x tolik na vrácení peněz nečekám Jsem vůl a musím pykat. Píšu pouze abych upozornil případné další kupce. Alespoň pomůžu jim. S pozdravem Pavel Novák