Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automatické odhlašování ve Windows 10

Dobrý den,

Mám menší problém a sice s tím, že ač jsem nastavil, že se po vypnutí displeje nemá tablet s výše uvedeným systémem odhlašovat, ale má pořád, byť s vypnutým displejem pokračovat v dělání toho, co má. Tak se stejně chvíli po vypnutí displeje odhlásí a nedělá, co má. Zkusil jsem snad všechny návody na netu, nastavení v nastavení displeje, ovládací panely/napájení i nějaké zásahy přes regedit, na které jsem našel návod. NIC z toho nefunguje

Nevieme co myslis tym "odhlasi a nedela", na to si prisiel jak?
V ovl.panely - energia, v rozsirenych nastaveniach energ.planu mas nastavene co? Hlavne tam je poskryvane hybernate po 3hodinach a ine skvele microsoft hry na skryvacky. A cim vyssi windows tym horsie.

Zobrazí se mi přihlašovací stránka a cokoliv jsem dělal, instalace, defragmentace, stahování, úplně cokoliv stojí a začne pokračovat až jakmile to všechno rozsvítím. Krom stahování, který spadne, pokud to není v manažeru. V ovládacích panelech jsem projel úplě všechno, v možnostech napájení. Vypnul jsem vypínání Pc, vypínání disku, hibernaci, režim spánku, úplně všechno na co jsem tam narazil

Jestli myslíš ty možnosti energetického plánu v rámci Ovládací panely/Možnosti napájení a pak přizpůsobení toho konkrétního napájecího plánu, tak tam mám všechno taky prolezlé. Žádný režim spánku, žádná hibernace, dokonce i vypnutí disku při neaktivitě jsem v rámci pokusů vypnul

Co je group polici nevím, takže si dělám jistej obrázek z překladu špatně, ale je to můj osobní tablet a je připojený, když je na internetu, tak jen na mojí domácí wi-fi, ke které nemá nikdo jiný přístup, alespoň o tom nevím.

Když to dávám na stůl, mačkám Power tlačítko, kterým tablet i zapínám a v případě průšvihu i natvrdo vypnul (naštěstí jsem zatím nemusel) vyzkoušel jsem si, jistojistě i že v nastavení je to uvedené jako napájecí tlačítko, nastavil jsem ho, aby po stisku vypnul tablet a skutečně to udělal, takže tímhle jsem si jistý. Odhlášeí proběhne během cca. 5ti minut a je tam typická výchozí přihlašovací obrazovka Windows 10 kterou tam mám i po spuštění. Když nechám displej svítit, stejně za 15 minut sám zhasne, byť má vypínání displeje bez dovolení zakázané i v provozu na baterii.

Já to u tabletu IdeaPad Miix 3 musím řešit zase tak,že všechny šetřící funkce jsou vypnuty a zastavené,to samé u některých ovladačů ručně zakázat vypínat zařízení z důvodu úspory. Při jakékoliv šetřící funkci,byť spořič,dojde k vypnutí dalších funkcí,byť by měly běžet. Holt asi tablet není PC.