Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gtx 1060 Dual 6GB overclocking

Ahoj lidi koupil jsem si asus gtx 1060 6GB dual stím že ji ještě přetaktuju máte nějaké skušenosti s taktováním tehle grafiky? Kdyžtak za nějaký screen popř jen napsat jaké jste tam nastavily memory clock core clock atd předem díky

Každá karta je unikátní co do možností, taktuje se tak, že zkoušíš kartě postupně s rozumem přidávat, sleduješ teploty a provádíš testy. Určitě ne tak, že nastavíš nějaké hodnoty a jdeš hrát, protože ty hodnoty jsou pro kartu někoho jiného.