Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z ničeho nic se mi vypnul PC

Dobrý den.
Dnes jsem hrál normálně jako každý den Counter-Strike Global Offensive, no a z ničeho nic se mi vypnul PC. O nic jsem nezavadil ani pojistky nevypadly nic prostě se vypnul a nejde zapnout. Je 2 měsíce starý takže nevím co by s tím mohlo být.
Děkuji za odpovědi.

Změna předmětu, původně: Prosím o radu. (L-Core)

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu Zotac GeForce GTX 690 4GB DDR5"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2013 CZ, Firefox 20.0, apod.).............