Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP problém - HTTPS nefunguje

Ahoj, dneska jsem vyhrabal starý pc, kde jsou nainstalované W XP. Na nich nešlo jak v IE, tak v Chrome a Opeře https. Po reinstallu nic. Na stránky jen s https se nedostanu, youtube jede na HTTP. Jinak na W vista i 7 to jde. Na YT mi Opera píše xhybu, ze pouziva stare zabezpeceni. TSL 1.2. Jak to opravit? Dkj

mám xp sp3, v aktualizacích zrovna nevidím smysl života (ostatně ty na xp se už dnes podle mě nestáhnou).
prohlížeč firefox, s https není nikde problém.

projeď si systém adwcleanerem,
jaký je přesný název antiviru, co používáš?
nemáš v ovládacích panelech - možnosti internetu - připojení: nějakou proxy?

pro labužníky: dá se zkontrolovat, co se automaticky spouští, jen to chce roztáhnout sloupce k čitelnosti -> ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

Na origo CD vir nebude :D Před reinstallem ESET NOD32, teď nic. Teď jsem to přeinstaloval, a nejde pořád. Je to origo CD, klidně přidám screen. Jinak aktivovano pres telefon, zkusil jsem i crack, nic nejde :/ Jinak proxy nemam. A browser Opera, FF, IE A Chrome. Ani safari(verze 2012) nejde.

Na origo CD vir nebude

já ale nikde netvrdím, žes tam aplikace včetně prohlížečů instaloval z cd s windows.
to je úroveň iq lidí, se kterými nediskutuju.

na rozloučenou:
ani adwcleaner, ani ms autoruns - nic ses neobtěžoval zjistit. od zdejší poradny čekáš, že přijedou k tobě domů a začnou to řešit místo tebe? no tak čekej.