Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Snižený výkon - pomozte

Dobrý den,
ze dne na den se mi ve hrách začal snižovat výkon, fps (frames per second) neskutečně klesají, když se jedná o nějakou vytíženější situaci. Například ve hře Counter strike global offensive, kde jsem měl na nejnižší detaily 120+ fps, teď klesají i na 50-60, když se třeba hází smoky, střílí a tak..

Zkoušel sem nejdříve defragmentovat, poté přeinstalovávat grafické ovladače, čistit registr a nakonec přeinstalovávat Windows a formatovat celý HDD.

Teploty komponentů jsou v pořádku.

Tuto PC-sestavu mám cca 5 let až na grarfickou kartu. Ta se měnila před 2 roky.

Graphics Chipset
AMD Radeon R7 200 Series

CPU Type
AMD FX(tm)-4100 Quad-Core Processor

Typ paměti
GDDR5

Základní deska
Gigabyte 970A-D3

Windows 10 64-bit

Děkuji za pomoc.

Zkoušel sem nejdříve defragmentovat, poté přeinstalovávat grafické ovladače, čistit registr a nakonec přeinstalovávat Windows a formatovat celý HDD

• Takze jsi to celé znicil co ? :-D /*Hlavne to citeni registru bude asi nenavrtné..
• Jestli mas ciste nainstalovany Windows, tak nainstaluj patricné ovladace a na registry uz nesahej, vidis sam, dela to jen neplechu..

No zničil asi ne.. čistil sem to přes CCLEANER a to psalo, že to odstraní chyby v registru.. Ale i předtím a po tom čištění výkon stále stejný. Nezhoršilo to a ani nezlepšilo..
Nainstalovane mam všechny ovladače a patřičný software, aby všechno jelo, jak má.

Ale ani přeistalování windows nepomohlo a hra se seká stále stejně.

Zrejme bud neco furt delate spatne a po preinstalaci spravite hlupost (nainstalujete chybny driver atp) alebo hra dostala patch ktory si bere viac vykonu, alebo sa Vám podtaktuvaju komponenty z dovodu prehrievania. Rozhodne komponenty vykon nestratily. Ani z procesora nezmizli tranzistori.