Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei P8 lite prasknuté sklo

Dobrý večer prajem cca pred rokom som si kúpil mobil huawei p8 lite cez mp3 sk ... no dnes sa mi pošmykol z ruky a spadol na zem a je trosku prasknuté sklo na mobile :/ počul som že výmena stojí až 70€ čo si myslim že je dosť ... viete poradiť nejaký obchod v Trnave alebo v Piešťanoch kde by som neplatil až tak moc ?

Urcite dej vedet.

Dost me to zajima, protoze o vymene skla jsem slysel spousty urban legend, je to opravdu jednoducha vymena, ale nikdy jsem to nevidel na vlastni oci, naopak nikomu kdo to delal a znal jsem ho, takze mi rekl pravdu, se to nepodarilo.

Ano presne tak. Myslim, ze treba u Samsungu zacali s lepenim u SGS3 (SGS4 na 100%, ten prave kamos pokousel a nezdarilo se), predtim to bylo vcelku jednoduche odkrytovat a vymenit.
Takze nejake minimalne 3 roky dozadu to ma v podstate kazdy mobil lepene a presne jak pises, potrebna je precizni prace a spesl lampa a lepidlo, obycejnou horkovzdusnou pistoli se to nikomu koho znam nepodarilo odlepit bez poskozeni.