Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava Akryo

Zdravím,
hodně by mě zajímal Váš názor na tuto sestavu popřípadě uvítám nějaké připomínky.

Cpu: Intel Core i7-7700K
Mobo: GIGABYTE Z270X-Ultra Gaming - Intel Z270
RAM: Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200
Storage: Samsung 250 Gb SSD, HDD WD Blue 1T
GPU: EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0, 8GB GDDR5
CPU Cooler: NZXT Kraken X62
PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2 750W
Case: NZXT S340 Elite, okno, matná černá
Fan: NZXT Aer RGB Series RF-AR140-C1, 2x140mm + NZXT Aer RGB Series RF-AR120-T1, 3x120mm
Monitor:Samsung U28E590D - LED monitor 28"
Pasta CPU: SilentiumPC teplovodivá pasta Pactum PT-2 4g

Kompletní sestava komponentů zde xCL89r

Předem děkuji za Váš čas a případnou odezvu.
Akryo

Mohl bych poprosit trochu o rozepsání? "Nelíbí jako celek"
Souhlasím s názorem ohledně 4k fps se budou hrabat od 30-45 ale cenovka 1080tek mi příjde v celku přehnaná je to skoro dvojnásobek.
Monitor jsem tam zatím přidal tento, protože jsem zatím nenašel nějakou lepší alternativu, pokud byste měl nějaký typ, tak bych ho uvítal.

Každopádne děkuji za odpověď :)

Omlouvám se za ten odkaz, nevšiml jsem si, že tam je možnost to zveřejnit.
Odkaz funguje.

1. deska, rád bych spíš důvod proč teda výrobce je špatný, nebo nějakou alternativu.
2. podle výsledku "vodník" pokud se bavíme o Krakenovi, tak ano trochu jsem upřednostnil design, ale podle výsledku
je to sice dražší, ale přeci jen kvalitní chlaďák.
3. V tomhle se moc nevyznám poprosil bych důvod proč je 1.35V špatné, nebo nějakou kvalitnější alternativu na porovnání.
na benchmarcích se tysto ram jeví lepší jak Hyperka.
4. Nějakou alternativu na zdoj? Libila se mi možnost odpojit nepotřebné kabely a tento zdroj je v recenzích velmi kladně hodnocen.
5. SSD Jsem zvyklý z mého ntbk pracovat s 128 SSD, což souhlasím je opravdu málo, ale těch 250 si myslím že je dostatečné, zbytek bude na 1T HDD

Mockrát děkuji za reakci :-)

Jsem člověk co se koncentruje max na 1 - 2 hry které mám primárně na SSD pokud se rozhodnu hrát něco jiného, tak je přehodím na HDD a udělám tzv. točku... Spíš mi všichni píšou že je lepší 1080 gtx-ka to bezesporu je, ale také je skoro 2x dražší :/ a novinka myslel jsem, že jsem si vybral super ramky :-)