Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno paměti od různého výrobce

Prosím pěkně - co mám požadovat při koupi pamětí a hlěvně nevadí různí výrobci?
Pro obraz: mám 4 sloty osazené dvěma moduly těchto parametrů:
SDRAM DDR 400MHz, PC3200, 512MB.
stačí tohle "říct v krámu" (nebo na netu), nebo je potřeba více?
EVEREST Home říká o pěmětech tohle:
Infineon 64D64320GU5C
Velikost modulu 512 MB (2 rows, 4 banks)
Typ paměti DDR SDRAM
Rychlost paměti PC3200 (200 MHz)
Šířka modulu 64 bit
Napájení modulu SSTL 2.5
časování: @ 200 MHz 3.0-3-3-8 (CL-RCD-RP-RAS)

atd.
Tak co to je vlastně? na pamětech je na štítku 400MHz, tady to ukazuje 200 - to jako že se sčítá kmitočet protože je to v duálním módu?
a jaké je časování? zase Everest píše 200MHz.

díky za radu - chtěl bych dokoupit ještě dva moduly stejných parametrů.

Ne, kmitočet se nesčítá, ale paměti jsou DDR (Double Data Rate), tedy skutečná frekvence se násobí dvěmi.
Časování je 3.0-3-3-8, máš to tam napsaný.

Různí výrobci nevadí, důležité ja dodržet stejnou kapacitu obou modulů a pokud možno i ostatní parametry s původními pamětmi, kvůli kompatibilitě a výkonu.