Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alza tvrdi, ze mi 27.1. poslala na ucet penize. Nic neprislo.

Pry rucne odeslali penize na muj ucet a i mi to na pobocce ukazala prodavacka. Na uctu platba neni. V bance taky zadnou neevidujou. Pry neni mozne, abych penize nemel. Mam zavolat na cislo na strankach, ale telefon na strankach hlasi volane cislo neexistuje. Kontaktni formular nikdo neodpovida a me uz dochazi trpelivost.

Airbank. Povedlo se mi tam na sty pokus dovolat a kluk co semnou mluvil to pry posle na uctarnu a nejpozdeji do zitrejsiho poledne zaslou mail. Tak uvidim co napisou. Ty vybery byly dva po sobe, kazdy na podobnou castku a nedosel ani jeden, takze to asi nebude nejaka chyba co se stane jednou za tisic let, ze penize proste nepripsali nebo tak neco. Nejak citim, ze uz penize neuvidim..

zelený alzozmrd má obrat 14 miliard kč - takže na tvoji zásilku zvysoka sere, odpoví ti nějaký naučený nesmysl až za měsíc a ještě tvůj mail prodá spamfirmám - osobní zkušenost.
ptej se své banky na číslo transakce, pokud znáš. jinak jen číslo účtu odesílajícího, své číslo účtu, částka pokud znáš a datum.
teprve s tím běž za kyperskou alzou, že v určeném termínu nezaplatili, že tady nejsou v rusku, tak co s tím ten jejich zelený zmrd bude dělat.