Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padá mi počítač při instalaci Windows

Zdravim, pořídil jsem si nový počítač. Nainstaloval win 7 vše klapalo. Potom jsem si sehnal win 10 a chtěl jsem počítač zformátovat. Disk jsem zformátoval přes Acronis Disk Director. Poté jsem šel do boot menu a zvolil jsem tam flash disk na kterém byli win 10. Poté se mi winy začali spouštět a když jsem vybíral jazyk a formátoval pro jistotu raději disk tak se mi vypnul počítač a začal se pořád restartovat. Poté jsem ho natvrdo vypnul a zkusil znovu. Zase jsem se dostal k diskům a počítač se vypnul. Takhle to dělá furt a nevim co stím. Jen si myslím jestli není chyba v disku.
Základní deska: MSI Mortar B250
Disk. Seagate Barracuda 1TB
Děkuji
Změna předmětu, původně: Padá mi počítač (Prasak)

Takže sumář - teď tam není žádný OS,jsi si jistý,že ta instalačka na flash disku je v pořádku ? Formátování tím externím programem bylo zbytečné. Pokud je vše OK,jak píše Prasak,tak vybereš přes F12 (většinou) first boot tu flešku a zkusíš instalovat znova + !!! s formátováním. Nepochopil jsem postup - jak jsem vybíral jazyk,tak jsem formátoval disk ??