Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno počítač - nejde obraz

Zdravím po delší době jsem se rozhodl sprovoznit starý počítač, když jsem si sestavoval nový vzal jsem z něj mechaniku a hdd. Takže jsem dnes chybějící části do koupil. Po zapojení však PC na monitoru nic neukazoval.
Současný stav:
HDD: Seagate barracuda 2,5 SATA 3 5400 ot. 128 MB - 500gb
ZD:MSI 870sc45 fx
CPU: amd 4100
Gpu: saphire hd 7750
Paměti: kingmax 1333 ddr3 2 a 4 gb

Děkuji za odpověď

No ale tento tvoj postup nikdy fungovať nebude!
Nová doska - OS nainštalovaný na HDD pre inú dosku, iný chipset, inú grafiku.... teda všetky ovládače sú nekompatibilné s doskou.
Ak to chceš rozchodiť - musíš urobiť novú inštaláciu, doplniť nové ovládače.