Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak smazat adresar z plochy?

Ahoj,
potrebuju smazat adresar z plochy a nejde to. Jak se to da smazat? nainstaloval jsem si neprozretelne SonyEricsson PC Suite a neslo to odinstalovat. Hlasilo to nejakou chybu. Neslo to ani preinstalovat, hlaslo to stejnou chybu nejakyho driveru od SonyEr.Tak jsem to smazal rucne i z registru. Na plose zustala ikonka od toho programu. Nesla smazat, tak jsem sel do nouzovyho rezimu a hledal ji tam, ale na plose nebyla. Promzal jsem zbytek v nouzaku jeste Ccleanerem a restartoval. Ta ikona na plose se zmenila v adresar a ten tam zustal a nejde otevrit ani smazat a kdyz na nej kliknu pravou mysi, tak se nezobrazi standardni nabidka, ale jen [chybaam6.jpg] OTEVRIT, PROZKOUMAT, ZONER PHOTO, VYTVORIT ZASTUPCE, PREJMENOVAT. Funkcni je z toho vse krome OTEVRIT, takze funguje prejmenovani,vytvorit zastupce, zoner, prozkoumat-otevre se explorer a ukaze ikony na plose. Adresar jde presunout do jineho adresare, ale vytvor tam kopii. Original je na plose a nejde presunout do zadneho adresare, jde s nim hybat po plose.

Plyne z toho poučení neinstalovat Suity at uz je to od jakehokoliv telefonu. Muj nokiacky suite se nelibil memu firewallu, a když jsem povypinal co se dalo a konecne se to dalo naistalovat, tak jsem taky zjistil proč. Jedine co normalni uživatel potřebuje je kopirovaní souborů na telefon a obraceně, na to suite není třeba, a pak nějaký přehrávač mobilních formátů a těch je kupa samostatnych tak na co kvůli tomu celý suite;-)

Ja vim, ale ja jsem to potreboval, protoze jsem potreboval na jeden den internet pres mobil na ntb a oskar nesel rozchodit a snazil jsem se pul dne. Ani ti zazracni technici na lince nevedeli a tak mne poradili posledni moznost nainstalovat PC Suite, jinak bych si to na PC nedal. Samozrejme to nepomohlo a nainstaloval jsem Tdebil a net sel hned, bez suite kravin.

Takze je to pryc. Diky moc. Po smazani v tom programku to sice nezmizlo, ale napadlo me restartovat a je to pryc. Kdovi co v tom jejich suite je, vzdycky se to instaluje podezrele dlouho a ted to ani poradne neslo. Na ploshu to hodilo nejakou ikonku s telefonkem a myslim se to jmenovalo PC Suite a uz pred tim nez jsem to smazal, tak ta ikona nesla smazat a po kliku pravou mysi tam bylo jen tech par voleb. Navim ja bych to nechtel odinstalovat, ale stavalo se, ze jsem spustil nejaky program zplochy a naskocil ten PC Suite a chtel se porad instalovat a porad dokola hazel chyby.
O tom programu jsem v zivote neslysel.

ja spustim regtoy>taskbar&startmenu>uplne vpravo nahore RUN a tam jsem objevil veci... tak jsem to promazal a jak jsem prave zjistil, tak to bylo jinde nez jsi psal ty, ale win zatim jedou.

to co jsi popisoval ty, tak je skoro stejne jako v Codestuff Starteru a nebo jako orezanejsi autoruns, ale to je jedno.