Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdánlivá ztráta dat

Dobrý den, přátelé,
stala se mi nepříjemná věc. Po čisté instalaci W10 proběhla standardní aktualizace na nejnovější verzi systému a po ní se mi zdánlivě ztratila data z logické jednotky. Zdánlivě proto, že využitá kapacita je stejná, jako byla před aktualizací, pouze není vidět a to ani po zobrazení skrytých a systémových souborů. Ptám se tedy, zda má někdo podobnou zkušenost, popř. návrhy řešení.

P.S.: Zálohu samozřejmě mám, jen mě zajímá příčina.

Dékuji za reakce

Tenhle problém nastal s přechodem na W10 AU 1607 u některých uživatelů. Dají se dohledat diskuze s návody na řešení (i přímo na webu MS je k tomu návod). Nejlepší obranou je před instalací odpojit všechny HDD kromě systému.