Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volba routera

Ahoj, aky mam kupit router, ked mam internet 300MBit/s DOWN, pretoze som pocul ze obycajni WI-Fi router, dokaze dat cez lan len 100Mbit. Diky.

300mbit -> gigabitový router.
ale nečekej, že tu rychlost dostaneš i přes wifi. to by bylo jen u ac routeru a jen v případě, že by sis do bytu nenastavěl zdi, ale to bys pak nepotřeboval wifi.

ad drátové připojení: kolega už ti to napsal, počítat jednotky snad umíš. není žádný problém.