Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 1060 6GB - EVGA vs MSI?

Ahoj, chci si koupit gtx 1060 6gb vram verzi, ale je několik verzí.. msi gaming x, evga sc gaming, asus rog strix a další.. chci se zeptat jaký je mezi nimi rozdíl? rog strix už má skoro cenu jako gtx 1070.. a msi je asi o tisícovku dražší než evga, stojí za to investovat tu tisícovku?

MSI nebo Asus, ale urcite bych jim ..., abych priplacel tolik v pripade toho Asusu, jsou i bile DUAL verze, ktere jsou levnejsi nez STRIX. Do EVGA bych nesel, meli problemy s chlazenim, snad je to uz opravene, ale reputaci uz maji spatnou.