Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blbne internet

Zdravým. V poslednej dobe mi začal blbnuť internet (konkretne wifi). Keď niečo hram a spustim google tak sa mi sekne internet a ako keby vypadol.. Proste nechce nič načítať až pokym neodpojim a nepripojim sa naspať na wifi. Potom to zasa beži vporiadku no tak za 1-2 hodiny mi to spravy zasa.. Nikdy predtým mi to nerobilo, a nechcem vždy dookola odpojiť sa a pripojiť na wifinu aby ten net zasa fungoval.. Nevedel by niekto včom by mohla byť chyba ?? (Opakujem, nikdy predtým mi to nerobilo, až teraz cca pred pol až 1 mesiacom mi to takto začalo blbnúť).. Za prípadnú pomoc budem strašne vďačný :)

Lepšie by bolo keby ste sem dali screenshot z tej appky (celé okno). Jinak stlačte když ste v tej aplikácii tlačítko alt + printscreen a uložte to napr. na plochu nasledne obrazok dajte sem alebo na nejake image hosting napr. postimg.org alebo imgur.com a pod. nasledne sem pošlete link (priamy odkaz) ak je to pre Vás náročné tak existujú aj aplikácie ked stlacite print screen tak nepotrebujete nic ani ukladat rovno poslete link napr. app.php