Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po spuštění hry zhasne obrazovka.

Koupil jsem si grafickou kartu ati saphire radeon R9280X 3gb.Vše je ok,ale jakmile spustím hru far cry 3,nebo far cry primal,tak po chvilce hraní se hra sekne a zhasne obrazovka.Ukončím hru ctrl+alt+delete do windousu 7.Spustím znova a dělá to pořád to samé.Skusil jsem nainstalovat nové ovladače a dělá to pořád.Zvláštní že zaklínač 3,a far cry 4 funguje normálně bez problému.Skusím i jiné hry jestli to bude dělat.

koukáls na požadavky na ti hry

far cry 3
Minimální Konfigurace:
OS: Windows XP, Windows Vista and Windows 7
Processor: Intel Core®2 Duo E6700 @ 2.6 GHz or AMD Athlon64 X2 6000+ @ 3.0Ghz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics: 512MB Video RAM (1GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 15 GB HD space
Sound: DirectX Compatible (Recommended Surround Sound 5.1 capable)

Doporučená Konfigurace:
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512MB Video RAM (1GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)
DirectX®: 11
Hard Drive: 15 GB HD space
Sound: DirectX Compatible (Recommended Surround Sound 5.1 capable)

far cry primal
Minimální požadavky:
64-bit Windows 7 / 8.1 / 10
Intel Core i3-550 / AMD Phenom II X4 955
4 GB RAM
20 GB místa na disku
1 GB grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5770

Doporučené požadavky:
64-bit Windows 7 / 8.1 / 10
Intel Core i7-2600K / AMD FX-8350
8 GB RAM
20 GB místa na disku
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 280X