Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet na doma

Zdravím,
potřeboval bych doplnit jednu informaci, či poradit s řešením. Situace je taková, že bydlíme na samotě v lese. Nevede sem pevná linka, jen elektrické vedení. Není tady internetové připojení, což bych chtěl změnit. 4G LTE jsem zkoušel a nemáme tady pokrytí. Chtěl bych se tedy zeptat, kolik by stálo zavedení kabelového internetu přes elektrické vedení (cca 2 km), či nějaké optické vlákno nebo popřípadě jinou funkční alternativu.

• Je i [TooWay] /*satelitni pripojeni, zapojeni kabelového internetu pres elektrické vedeni 2Km urcite nepujde, strata bude tak velka, ze za prvni barekem to skonci.
* To je tak reseni do 300 metru, urcite né 2000 a to na tom samém okruhu, (je i OutDoor UPC ale to je trochu slozitejni na vysvetleni) :-)

Satelitni pripojeni (Tooway Open – 5/2 až 30/6 Mbps) : intv.cz