Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI RX 480 8gb

Dobrý den mám takový dotaz mám doma tuhle grafiku : MSI RX 480 8gb
v zostave AMD Vishera FX-8350
ASUS M5A97 R2.0 - AMD 970 MOTHERBOARD
ADATA Premier SP550 - 240GB
SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
CoolerMaster SickleFlow 120mm, blue LED
Zalman ZM700-GLX 700W
Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR3 1866
MSI Radeon RX 480 GAMING X 8G, 8GB GDDR5

problémom je gta kde pri na najvyšších detailoch hra beží na cca 30fps často krát i mín 28fps...
Keď som pátrala po info proč a jak zistila som že na dx diag sa neuvádza pamat 8gb ale jenom 4gb ví mi nekto poradit čo s tým?
https://www.czc.cz/msi-radeon-rx-480-gaming-x-8g-8 gb-gddr5/197692/produkt jedná sa o túto grafiku. Ďakujem

ovládače na začátku nešli

• No vidis, takze problém byl uz u samotné instalace, opravdu bych doporucil se na to zamerit a zjistit z jakého duvodu vznikl problém instalace, jelikoz problém bude pravdepodone pochazet odsud.
• Jestli to nemuzes zjistit, nebo uz nevis, pouzij DDunistel, odinstaluj vse AMD a proved instalaci znovu.

máš zapnutý v-sync? tam je jen double buffer, takže máš buď 60 nebo 30 a méně fps, jinak nejvyšší detaily v GTA V dá máloco, ale každej si max detaily vyloží jinak, stejně musíš mít přetaktovaný CPU a propady ke 40 jsou tam stejně, prostě ta hra běží špatně na AMD grafikách