Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stahování fotografií

Dobrý den, roky jsem stahoval fotografie do PC přes čtečku a jelikož začaly zlobit kontakty pro kartu ve fotoaparátu, začal jsem raději stahovat pomocí kabelu přímo. Mám zrdcadlovku Nikon 5100 + OS W10 a problém to není. Používám mimo jiné i program ZONER a jakmile připojím fotoaparát, hned se mně automaticky spustí a začne stahovat vše co je na kartě. Hledal jsem v nastavení programu, ale jak tomu zabránit jsem prozatím nikde nenašel. U W10 se mně totiž načtou jen nové fotografii, ZONER načítá vše co je na kartě a pak se musí udělat výběr = pro mě velice nevhodné.
Neporadí mně někdo, kde a co nastavit/zabránit ZONERU, aby se automaticky spustil při připojení fotoaparátu? Za rady všem předem velice děkuji.

Navážu na brtníka (možná by tam stačila hodnota hexa: 95):
http://www.myantispyware.com/2008/06/02/how-to-dis able-the-autorun-feature-to-prevent-malware-from-s preading/
Defaultní hodnota v těch registrech je hexa: 91. Než s tím ale začneš laborovat, tak si ještě ověř, jak máš nastavené přidružení programů k typu souborů (Ovládací panely v PC) a jestli není problém v tom. A taky, jestli nemáš třeba Zoner Studio integrovaný přímo do Windows (je tam možnost nastavení v programu, položka "Integrace", ale nemám verzi 15). Pokud to máš zatrhnuté, zkus to zrušit.

Pokud Zoner nechce změnit nastavení, zkus program spustit jako správce (přes PTM).

Děkuji!!! Přidružení programů mám v pořádku a ZONER integrovaný do W není/nenašel jsem ohledně toho nic. Jinak co se týče doporučení od Brtníka a Tvého doplnění, je na mě trochu silné kafe. :-( Omlouvám se, můžeš mě prosím na tu úpravu více podrobněji navést? DÍKY moc !!!

V rámci "autoplay" máš asi v nastavení, co se má stát po zasunutí: takové to hudební soubory, obrázky, videa, atd. k obrázkům přiřazený ten Zoner. Nejlepší je tam dát pro všechny typy souborů "nedělat nic" nebo "otevřít v průzkumníku".