Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak připojit třetí monitor

Zdravím všechny,

potřeboval bych si k počítači připojit třetí monitor. Pročetl jsem si různé diskuze, došel jsem k závěru, že třetí monitor zapojit do DispleyPort. Nicméně tento port na počítači nemám.
Veškeré konektory sou zřejmé z fota zde: YNAgVEQYybqeGB3y5
Pro doplnění systémové informace:
HgDnxw9uBvT6dpXK7
a grafika:
544ryKQ5kyVTYK2RA
tThEt7bjnwNz88t27

Počítač bych nerad měnil, zdá se mi slušný.
Nevím jak vyřešit tento problém. Je nutné vyměnit grafiku v počítači? Pokud ano, jakou byste mi doporučili abych zvládnul zapojit 3 monitory.

Používání počítače: převážně kancelářské programy, méně náročné programy, vysoký požadavek na rychlost.

Děkuji za odpovědi a případné vyřešení problému.

Pavel
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tak jsem to zkusil ještě jednou a zjistil jsem zajímavou věc.

Pokud připojím DP1 a VGA a nakonec DP2 tak jeden monitor nefunguje
Pokud připojím DP2 a VGA a nakonec DP1 tak jeden monitor nefunguje
Pokud připojím DP1 a DP2 a nakonec VGA tak všechno běží :-)

Takže nyní super :-)

Děkuji vše zúčastněným za pomoc.

Pavel

Tak jsem to zkusil ještě jednou a zjistil jsem zajímavou věc.

Pokud připojím DP1 a VGA a nakonec DP2 tak jeden monitor nefunguje
Pokud připojím DP2 a VGA a nakonec DP1 tak jeden monitor nefunguje
Pokud připojím DP1 a DP2 a nakonec VGA tak všechno běží :-)

Takže nyní super :-)

Děkuji vše zúčastněným za pomoc.

Pavel