Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Splinter Cell Double Agent

Nazdar, mam problem s touto hrou

Moja zostava je:
Intel Core2Duo E6420
2x512 MB ram A-Data
Leadtek Winfast PX8800 GTS 320 MB
Asus P5N-E SLI
Windows XP SP2 CZ

ked tam mam ovladace forceware 98.94 priamo od vyrobcu, tak mi detection utilita hry spozna ovladace, vsetko ukazuje ok, ale hra padne pri nahravani

ked tam dam najnovsie ovladace forceware 158.22, tak mi hra ide, ale detection utilita hry mi povie ze mam stare ovladace, pretoze ich nespozna ako 158.22, ale 58.22 a navyse v hre su namiesto postav len akesi potvory ako od Daliho :)

zakazdym mi ukazuje ze moja grafika ma 512 mb ram, co nie je pravda

Nevedel by mi niekto poradit? Rad by som si tu hru zahral, ked uz som za nu daval litera je skvela.

ako som pisal, skusal som ovladace 98.94 priblizne a vtedy sa hra nespusti vobec
som z toho zufaly
a 3dmark s tym vela nespravi, ine hry z toho isteho obdobia mi funguju v poho.
To ma clovek z toho ze chce vylepsit zelezo aby mu hry bezali rychlejsie.