Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lagy u her nových i starších

Dobrý den , RAM 8 GB
Nvidia GTX 750 Ti
Intel Core i5-4460 3.4 Ghz

Nevím čím by to mohlo být nvidia ovladač mám nejaktualnější
Nevím zda by to mohlo být tím , že procesor mám přetaktovaný z 3.2 na 3.4
U některých her jako CSGo mi to prostě se sekne sem tam i hudba se sekne takové šumění malé
Ale když jsem chtěl si pustit GRID z roku 2007 tak prakticky i na nejmenší nastavení se mi to sekalo jak prase nemohl jsem vůbec jet
Zkusil jsem i horší hry jako Hydrophobia a to na nejmenší se taky seká ne celou hru , ale jede to snad ok tak 2 minuty a potom se to trhá strašně moc
Děkuji předem za pomoc

že procesor mám přetaktovaný z 3.2 na 3.4

• '3.4GHz' je hodnota|frekvence "TURBA"
• Kdyz nastavis v BIOSe vychozi hodoty problém zmizi ?
* Jak nastavit vychozi hodnoty ? Staci v BIOSe spustit 'Restart Default', v pripade, ze jsi v BIOse neco nastavoval.

• Tvuj problém se projevil z niceho nic ? Instaloval jsi pred problémem nejaké nové ovladace, Windows xx (ktery neuvadis) delal nejaké aktualizace, instaloval jsi nejaky SW, pouzivazs SW typu CCleaner, nebo jiné cistice ?