Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otázka na takt paměti u jedné desky

Dobrý den,
manželka má v PC desku MSI G41M-P26 a potřebuje rozšířit z 2x2 GB DDR3 na 2x4 GB DDR3 (což je dle výrobce max. podpora pro kapacitu RAM).
Problém spočítá v tom, že současné jsou DDR3 1066 MHz, a ty se jak je známo v dobrém stavu dnes už těžko hledají, a 1333 jsou u výrobce psané jako *OC only (což OC bude asi přetaktování) Já totiž mám možnost koupit DDR3 1600 MHz v Dualu 8GB (2x4GB) od Kingstonu.
Je možné že se deska paměť podtaktuje sama na těch nativních 1066 MHz ?
Děkuji.

Maršál R.
Zmena predmetu, pôvodne: Možná trošku blbá amatérská otázka na takt paměti u jedné desky, ale když je to poradna :) (los)

Možná trošku debilní nadpis vlákna.

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

• Kdyz je zapojis, tak pojedou na Maximalni frekvenci podporované zakladni deskou, (jestli jde o 10600 pc3, tak 1333MHz)
* Zkratka, kdyz tu RAM zapojis, v BIOSe bude detektovana jako RAM na frekvenci 1333MHz.