Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multimediální TV box

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jaký byste mi doporučili multimediální TV s androidem a DVB-T2, našel jsem model DI-WAY K1 AND 4, ale nejsem si jistý parametrama, zda to bude dostatečně rychlé.
Mohli byste mi prosím zkusit poradit, který by byl nejlepší, jestli tento model a nebo nějaký jiný.
Předem děkuji za odpovědi Lukáš

zda to bude dostatečně rychlé.

ALTERNATIVA
• Nevim, ale zkousel jsem Android TV a nasledovne OSMC TV na Raspberry Pi 3, které ma 1Gb RAM, nebo celkova config je :

SoC: Broadcom BCM2837
CPU: 4× ARM Cortex-A53, 1.2GHz
GPU: Broadcom VideoCore IV
RAM: 1GB LPDDR2 (900 MHz)
Networking: 10/100 Ethernet, 2.4GHz 802.11n wireless
Bluetooth: Bluetooth 4.1 Classic, Bluetooth Low Energy

Coz neni nic extra, pritom bez problému zvladne FHD@1080p a né jen.
• A dalkové ovladani ?
Na misto jako dalkové ovladani jsem pouzival Windows Phone :-)
I kdyz zrejme nevhodné reseni pro tebe, ale alespon muzes vyvodit ze vykonem i maly kasparek muze hrat ve velkem divadle :-)