Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umřel pc

Dobrý podvečer,
vyskytl se mi problém a rád bych zjistil přibližně příčinu.
Pc běžel normálně, pak to zapípalo no a bylo po.. po opětovném zapnutí běžel větrák u graf. karty jak splašený,ale monitor nereagoval...nechal sem to odpočinout a poté se už nerozběhl ani pc... mám zde prehistorickou založní kartu a když jsem ji dal do pc, tak se pc normálně rozběhl...ale nenaběhl u systém kvuli změně hardwaru...

No a co ted? To odešla graf. karta nebo může být problém i ve zdroji? ta karta má přídavné napájení 6 pin a 8 pin..a kdyz je v desce, pc se nerozběhne.. s prehistorickou kartou pc naběhne... Nemám ted možnost cokoliv zkoušet a tak jestli mam shanět novou kartu nebo popř zdroj...

Věděl by někdo, co by to mohlo dělat?

Děkuji

Podobné problémy = nefunkční grafika. Sehnal jsem jinou a než mi ji dovezli, zjistil jsem, že deska má šikovně schovanou integrovanou grafiku, přes kterou to také fungovalo. Zkus se pořádně podívat, jestli tam také nemáš integrovanou a vyzkoušej to přes ní.