Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Na nový mobil s Androidem 6 nejde nainstalovat Messenger

Rád bych se chtěl s vámi poradit ohledně instalace programu Messenger na mobilní telefon Allwiev A5 ready. Je to jeden z dražších modelů této značky, nechtěl jsem to úplně nejlevnější tak mě toto dost trápí. Z Google play se apka stáhne a začne instalace. Po pár minutách se telefon zasekne a vypne, musí se vyndat baterka a zapnout znovu. Jiné aplikace běží bez chyb a telefon je poměrně svižný.

Samozřejmě jsem zkoušel i se zapojenou. V návodu na wikihow se píše, že když zmáčknu odpojit SD kartu, zobrazí se nabídka na formátování a myslím, že když sem měl Honor 7 dělal jsem to stejně (měl stejný systém) proto mě divné je, že to tady není.

Otevřela se a byl vidět obsah. Nahoře jsem rozklikl nabídku a dál nastavení a ejhle tady to je. Dál jsem formátovat jako interní a ukázalo se že se formátuje a bylo tam neustále 20 procent. Pak vyskočilo, že nejde formátovat a nic k tomu. Když jsem to odklikl, karta zmizela a telefon se chová jako kdyby tam žádná nebyla a nijak na ni nereaguje. Restart nepomohl.. je to 64 gb a to by mělo zvládnout v pohodě.