Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows update a amd update error...

Zdravím poradno, mám jeden problém, který, potřebuji vyřešit, jde o to, že poslední asi tři nové aktulizace pro moji grafickou kartu Amd Radeon HD 7900 mi nejdou nainstalovat a pokaždé to ukazuje ten stejný error (viz obrázek 1) a zároveň už delší dobu nemohu aktulizovat windows 10 (windows mám samozřejmně legální), vždycky když se pokouším stáhnout aktulizace a následně nainstalovat, ukazuje to tu samou chybu (viz obrázek 2).Když jsem skenoval celý počítač pomocí příkazového řádku, vše bylo v pořádku, žádné ovladače mi v pc nechybí, žádné viry v počítači nemám (projeto avastem). Němá někdo nějaký nápad jak by to šlo vyřešit. Děkuji za odpovědi.

Error u aktulizace grafické karty...
Lm4TeL.png

Error u aktulizací windowsu...
17215p.png

Odkud ten ovladac AMD spoustis ? Nebo odkud ten ovladac vubec pochazi ?

jsem skenoval celý počítač pomocí příkazového řádku

Kontrolu ceho ? Jakym prikazem ? Dism xxx, nebo nejaka kontrola HDD ?

TiP ~ Obnobné problémy (pod Windows 10) pochazi z AVASTu, zkus ho odinstalovat a proved instalaci znovu, kde AVAST (a né jen) muze zpusobit anomalie vice forem, jako blokovani instalacnich balicku etc potrebné k instalaci ci aktualizaci..

Zkouším stahovat a instalovat aktulizace, dobrá zpráva je, že se to zatím dlouho nezaseklo a nenapsalo error jako dříve, ale zase to furt zůstavá na 9 % jako předtím, co jsem zkoušel aktulizovat grafiku, ta pořád nejde a píše to samé, ješt mě napadlo, že driver odninstaluju a znova z stránky nainstaluju, tím pádem to bude nainstalované i s nejnovějšíma aktulizacema.