Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký 120mm ventilátor

Ahoj všem.
Poradte prosím 12ku ventilátor do budky,co bude tahat luft ven,stávající stávkuje.Něco normálního,ne shit za 70Kč.,ani pětistovku za Noctua nedám,možná nějakej Cooler Master..
Děkuji

Alternativa.

• Jsem velmi spokojen s 'Hydraulickym' [ Riing 12 ](ten vetrak, né celé chladic z odkazu, ale to jsi snad pochopil, nevim kde je odkaz ci obchod pro CR :-) )
* Jeden pritel me pozadl o servis, mensi namontovani, insalace a rozhodl se vybavit své PC temito Coolery, presvedcili me natolik, ze jsem je pozdeji také zakoupil.
Odkaz na vyrobce : http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id= C_00002881

Fan Speed	500~1400 RPM
300~700 RPM (with LNC )
Rated Voltage	12V
Start Voltage	9.0 V
Rated Current	0.21 A
Power Input	2.52 W
Air Flow	53 CFM
Air Pressure	1.23 mm-H2O
Acoustical Noise
18 ±1 dBA
13 ±1 dBA (with LNC)

Asi jo,ale ptám se zda je něco levnějšího,co neznám a kvalitní....
ot-
Nezapomenu na svou ATI 6870 MSI Twin frozr 3,kde ventilátory,které byly všude chváleny řvaly v zátěži jak kráva.
Po letech jsem koupil z číny náhradu a ta je tichá jak lví pšouk..