Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrý den, prosil bych o zkouknutí PC sestavy.

Mobo: GIGABYTE Z270X-Ultra Gaming
CPU: Intel Core i7-7700K
GPU: ASUS GeForce ROG STRIX GAMING GTX1070 OC DirectCU III, 8GB GDDR5
RAM: Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 3200
Chladak CPU: Noctua NH-D15
SDD/HDD: Samsung SSD 960 EVO (M.2 -PCI-E 3.0) - 250GB // Seagate BarraCuda - 1TB 7200ot.
PSU: EVGA SuperNOVA 650 G3 650W
CASE: Fractal Design Define R5 Blackout Edition, černá, okno
Vetrak: Fractal Design 140mm Dynamic GP, černá

odkaz na sestavu : IRykX0

Prosil bych o kontrolu a nějaký ten názor na tuto sestavu, mockrát děkuji. :-)

M.2 jkovová 512 už je cenově trochu dražší :D
A 2TB disk to asi není špatný nápad, děkuji za reakci.
Nebyl jsem si jist základovkou, ale co jsem koukal tak to je vesměs všechno stejné.
Potom jsem uvažoval zda mi bude stačit na taktování 650W je tam záloha nějakých 100-120W snad. :-)