Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Extrémně pomalé stahování ze Social Clubu

Zdravím, mám dotaz. Včera jsem začal z Rockstar Games Social Clubu stahovat Gta V, ale stahování je extrémně pomalé, nechal jsem to běžet od včerejška od 17 hodin a doteď jsem stáhnul necelých 6 Gb, i když ze Steamu jsem ve stejné chvíli stahoval asi 2.5 Mb/s. Nemá někdo nějaké rady/ tipy jak to opravit? Zkoušel jsem už snad všechny návody z internetu, jako to opravit, web debugger, přesměrovat se přes vpn na jiný server atd.. Pořád je to nestabilní, půlku te doby to háže error disconnected from download server a jinak to jede tak 50 kb/s.. Opravdu už nevím co s tím. Neví někdo? Díky.

co cakas, ze dakto z nas pojde tom serveru povedat, aby sa nevliekol? ty ako uzivatel neurobis nic, ked je raz problem na strane servera.
mozes si to maximalne tak overit, co si defakto spravil. ked ti v stejnu dobu steam siel 2.5Mbit/s, tak v tvojej linke problem nieje.