Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik by se dal prodat Acer Aspire E17?

Chtěl bych se zeptat za kolik by se dal prodat Acer Aspire E17
procesor:Intel Pentium N3540 2,16 GHz
grafika: NVIDIA GeForce 820M 2 GB VRAM
RAM: 4 GB
HDD: 1 TB
HDMI
obrazovka 17"
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nemáš ani nechceš PC sestavu.
Změna předmětu, původně: Za kolik by se dal prodat? (karel)

Dobře,ale jak se tu píše,takové věci se špatně prodávají,je tam ještě jeden důvod,který výrazně sráží cenu - opotřebení notebooku je dost výrazný hendikep,chtít větší částku. I HW už není výkonný,navíc též unavený. Notebooky stárnou daleko rychleji než stoláky.