Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 2 účty, stahování, prosím koukněte se a pokud víte odpovezte, děkuju

Dobrý den, potřebuji hodně poradit. Já si stáhnu nějaký soubor např. natáčení obrazovky PC. Ono jde o to že moji rodiče mají na PC samostatný účet s heslem, a já když si něco stahnu, chce to heslo aby se to mohlo stáhnout i na jejich ucet. Prosím nejde to nějak abych to stáhla jenom na svůj účet bez zadání hesla? Nemůžu to ani spustit bez toho hesla a rodiče mi to neřeknou.... Za všechno co mi poradíte moc dekuju, nevím co mám dělat....

Pokud potřebuje program k instalaci administrátorská práva, pak si o ně při instalaci řekne.
Nejlepší bude, abys s instalací podobných programů počkala na rodiče a řekla jim, ať ti to nainstalují.

nejde o to, že to stahuje na "jejich účet", ale že to chce libovolný účet s admin právy.